Strona główna Regulamin Kontakt Zaloguj się Rejestracja

Zgłoś Kampanię do konkursu

UWAGA! TERMIN ZGŁOSZEŃ ZOSTAŁ PRZEDŁUŻONY DO 6 WRZEŚNIA 2021

W konkursie IAB MIXX Awards nagradzamy kampanie, które tworzą wyjątkowe doświadczenia użytkowników, które poruszają, angażują i prowokują do zamierzonych przez twórców interakcji z marką.

Zgodnie z ideą konkursu zwycięskie projekty mają służyć przede wszystkim edukacji na temat, co i dlaczego działa w reklamie cyfrowej, a także inspirować, wskazując trendy i kierunki, w jakich branża podąża.

Przed zgłoszeniem pracy zapoznaj się z regulaminem i wytycznymi do zgłaszania prac. Zgłoszenie możesz edytować wielokrotnie. Aby nie utracić danych użyj przycisku „Zapisz zgłoszenie”. Upewnij się, że wszystkie wprowadzone dane są prawidłowe. Aby sfinalizować proces zgłaszania, użyj przycisku „Wyślij zgłoszenie”. Po tej czynności Twoja praca zostanie wysłana do Organizatora, a na podany przy logowaniu adres mailowy otrzymasz kopię zgłoszenia.
Pola oznaczone * (gwiazdką) należy bezwzględnie wypełnić.

Uwaga! W przypadku braku aktywności, system automatycznie zamknie sesję po 30 minutach.

W związku z przedłużeniem ostatecznego terminu zgłoszeń konkursowych do dnia 6 września 2021 r., do godz. 23:59, zmianie uległ harmonogram Konkursu zawarty w punktach 1.11 i 1.12 Regulaminu Konkursu IAB MIXX Awards 2021 . Zmiana Regulaminu wchodzi w życie 31 sierpnia 2021 r.

Regulamin obowiązujący do 30.08 -> kliknij tutaj

Dodaj kampanię

Aby dodać kampanię, musisz uzupełnić wymagane pola w swoim profilu.